Trzej Bohaterowie Sprzedaży, czyli jak stworzyć biznes, który samodzielnie zarabia

Trzej Bohaterowie Sprzedaży to Twoi wirtualni handlowcy, którzy mogą samodzielnie, przez całą dobę zarabiać na Ciebie i Twój biznes. Jak ich stworzyć i zatrudnić w swojej firmie? Jak wykorzystać ich supermoce do budowania wizerunku i zapewnienia sobie pasywnego dochodu? Co mają z tym wspólnego media społecznościowe? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i podobne pytania, to zapraszam do lektury!

Jak stworzyć biznes, który sam na siebie zarabia?

Prowadzisz biznes online. Masz własną stronę internetową, fanpage w mediach społecznościowych. Mimo to musisz niejednokrotnie odpowiadać na te same pytania Klientów, czy też powtarzać do znudzenia żmudne działania, by utrzymać sprzedaż na zadowalającym poziomie.

Lub utrzymać ją w ogóle.

A gdyby tak mieć w firmie partnerów, którzy cały czas sprzedają za Ciebie? Pracują na Ciebie, Twój biznes i Wasz wspólny wizerunek? W dodatku robią to, bez względu na to, czy smacznie śpisz, czy wylegujesz się właśnie na gorącej plaży.

Istnieją tacy wirtualni asystenci. Co więcej, dostępni są dla praktycznie każdego przedsiębiorcy online. Tak – dla Ciebie również.

Kim są Trzej Bohaterowie Sprzedaży?

Kojarzysz film Avengers lub choćby któregoś z superbohaterów tej drużyny? Wierzę, że tak. To twarda ekipa, która w komiksowym uniwersum Marvela dzień i noc czuwa nad bezpieczeństwem świata ludzi. W przeciwnym wypadku dawno zmiotłyby je z planszy różnego rodzaju monstra.

Avengersi to mocna i pracowita drużyna. Kto z nas nie chciałby mieć za plecami podobnych superbohaterów, by wspierali nas np. w walce o lepszą sprzedaż?

Coś Ci zdradzę. Możesz mieć ich aż trzech, dysponujących supermocami, dzięki którym samodzielne zarabiają na Ciebie i Twoją firmę. Całą dobę i przez cały rok.

Jak ich wykreować i zatrudnić do pracy? Opowiem o tym już we wtorek, 7 czerwca, jako prelegentka 4. konferencji Jak żyć w necie 2022.

Zobacz też:  Jak tworzyć grafiki do social media, które przyciągają odbiorców

Jolanta Ambrożewicz kontakt

Trzej Bohaterowie Sprzedaży. Jak stworzyć e-handlowców, którzy sami zarabiają na Twoją firmę?

Zastanawiasz się, jak skutecznie budować swoją pozycję w oczach Klientów? Piąć się wyżej w wyszukiwarkach internetowych?

Co zrobić, by sprzedawać więcej produktów i usług?

Jak wykorzystać do tego stronę www czy media społecznościowe?

Gdzie szukać pasywnego dochodu?

Na te i inne pytania odpowiem już podczas wtorkowej konferencji. Podczas swojego wystąpienia przedstawię Ci Trzech Bohaterów Sprzedaży, których potencjał może trwale pomagać Twojemu biznesowi. Dzięki temu zacznie trwale zarabiać, pracując na Twój spokój i korzystny wizerunek.

Z mojej prezentacji pt. Trzej Bohaterowie Sprzedaży – Jak stworzyć e-handlowców zarabiających na Twoją firmę, nawet gdy Ty smacznie śpisz, dowiesz się m.in.:

  • Jak odkryć i zaangażować bohaterów Twojego biznesu, którzy mogą pracować całą dobę, wspierając Twój biznes w myśl zasady: „Robisz raz – korzystasz cały czas”.
  • Dlaczego naprawdę warto inwestować w działania, które wzmacniają nasze zasoby.
  • W jaki sposób wykorzystać media społecznościowe do promowania tych działań.
  • Jak strategicznie podejść do tworzenia treści, by budowały Twoją ekspercką markę całą dobę i zarabiały również bez Twojego aktywnego udziału w biznesie.

Brzmi ciekawie? Już teraz odbierz bezpłatną wejściówkę i dołącz do 5-dniowego wydarzenia, gdzie czekać będą na Ciebie praktycy biznesu oraz doświadczeni prelegenci. Wystarczy, że klikniesz ten link: Jak żyć w necie 2022.

Jak Żyć w Necie 2022. Konferencja online – kiedy, o której?

Czwarta edycja konferencji o biznesie online Jak żyć w necie odbywać się będzie w dniach od 6 do 10 czerwca. Pierwszy dzień startuje o godz. 11. Przez 5 dni na uczestników czeka 28 merytorycznych wystąpień dotyczących prowadzenia firmy w sieci. Ja również podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Jeśli jednak jesteś zainteresowany/a dożywotnim dostępem do treści, możesz wykupić bilet VIP. Wraz z nim otrzymasz bonusy od prelegentów o wartości ponad 3600 zł.

To, co widzimy się?

Do zobaczenia! 🙂