O mnie

Nazywam się Jolanta Ambrożewicz i wspieram ambitnych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi w rozwoju ich biznesów i pasji.

Współpracuję z freelancerami oraz przedsiębiorcami wspierając w komunikowaniu wartości tego, czym się zajmują. Pomagam im także w budowaniu trwałych relacji z odbiorcami ich produktów i usług.
Jeśli wciąż nie osiągasz zadowalających wyników i szukasz rozwiązań, które rozwiną Twój biznes, marketing interakcyjny może Cię wesprzeć!

Jola Ambrożewicz marketing

 

Jestem przedsiębiorcą i freelancerem z wieloletnim doświadczeniem w branży e-commerce, kreatywnej oraz content marketingu i copywritingu. Od kilku lat prowadzę e-biznes współpracując jednocześnie przy projektach kreatywnych różnych branż.

Zachwycam się ludźmi, ich pomysłowością, działaniem i historiami dotyczącymi życia i biznesu.

Znajomość i pasja do praw rządzących psychologią oraz otwartość na potrzeby i doświadczenia innych osób, pozwalają mi wskazywać działania, które zwiększają zarówno zyski jak i satysfakcję z prowadzenia firmy.

Oferuję kreatywne i innowacyjne rozwiązania (w tym szkolenia) umożliwiające odpowiednie prezentowanie przedstawianej oferty firmy i ulepszające jej komunikację z odbiorcami. To wszystko w oparciu o reprezentowane wartości i nastawienie na budowanie relacji.

Dzięki budowaniu i komunikowaniu fundamentalnych wartości oferowanych produktów i usług oraz tworzeniu relacji z odbiorcami przez marketing interakcyjny, każdy może rozwijać swoje działania tak, by przynosiły zarówno zyski jak i więcej życiowej satysfakcji.

Dlaczego podjęłam się misji szerzenia idei marketingu interakcyjnego w Polsce? Ponieważ moją wizją jest świat, w którym każdy jest szczęśliwy i spełnia się zawodowo. Kluczem do tego jest robienie tego, co się kocha w zgodzie ze sobą, w relacjach z innymi ludźmi i w sposób, który pozwala na satysfakcjonujące zarobki.

Nazywam się Jolanta Ambrożewicz i zachęcam Cię do wprowadzenia elementów marketingu interakcyjnego w Twojej firmie! Skontaktuj się ze mną.