O mnie

Nazywam się Jolanta Ambrożewicz i wspieram ambitnych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi w promocji oraz rozwoju ich biznesów i pasji.

Jestem trenerką i mentorką marketingu interakcyjnego, szkoleniowcem oraz doradcą biznesowym. Ukończyłam pedagogikę oraz kierunki związane z ekonomią i organizacją reklamy. Własną firmę prowadzę od 2010 roku. Specjalizuję się w komunikacji i budowaniu relacji.

Pomagam przedsiębiorczym osobom skutecznie promować swoje działania w świecie online, szczególnie w mediach społecznościowych. Tak, by pozyskiwali nowych Klientów, podnosząc swoje dochody oraz satysfakcję z prowadzenia firmy.

Uczę, jak można to osiągnąć, zwiększając widoczność i realizując odpowiednią strategię komunikacji z Odbiorcami, a także budując wartościowe relacje biznesowe.

Wspieram zarówno właścicieli, jak i ich zespoły w doborze działań marketingowych oraz sprzedaży, zwracając uwagę na posiadane przez nich zasoby, potencjał i mocne strony.

Odczarowuję przy tym zły urok rzucony na słowo promocja. Sprawiam, że marketing oraz sprzedaż stają się przyjemnością. Podpowiadam, jak robić to autentycznie, w zgodzie ze sobą i z radością. Bez stresu, poczucia zagubienia i narzucania się Odbiorcom.

Współpracuję z freelancerami oraz przedsiębiorcami wspierając w komunikowaniu wartości tego, czym się zajmują. Pomagam im także w budowaniu trwałych relacji z odbiorcami ich produktów i usług.
Jeśli wciąż nie osiągasz zadowalających wyników i szukasz rozwiązań, które rozwiną Twój biznes, marketing interakcyjny może Cię wesprzeć!

Jola Ambrożewicz marketing

 

Jestem przedsiębiorcą z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży e-commerce, kreatywnej oraz content marketingu. Od kilku lat prowadzę e-biznes współpracując jednocześnie kreatywnie przy projektach różnych branż.

Zachwycam się ludźmi, ich pomysłowością, działaniem i historiami dotyczącymi życia i biznesu.

Znajomość i pasja do praw rządzących psychologią oraz otwartość na potrzeby i doświadczenia innych osób, pozwalają mi wskazywać działania, które zwiększają zarówno zyski jak i satysfakcję z prowadzenia firmy.

Oferuję kreatywne i innowacyjne rozwiązania (w tym szkolenia) umożliwiające odpowiednie prezentowanie przedstawianej oferty firmy i ulepszające jej komunikację z odbiorcami. To wszystko w oparciu o reprezentowane wartości i nastawienie na budowanie relacji.

Dzięki budowaniu i komunikowaniu fundamentalnych wartości oferowanych produktów i usług oraz tworzeniu relacji z odbiorcami przez marketing interakcyjny, każdy może rozwijać swoje działania tak, by przynosiły zarówno zyski jak i więcej życiowej satysfakcji.

Dlaczego podjęłam się misji szerzenia idei marketingu interakcyjnego w Polsce? Ponieważ moją wizją jest świat, w którym każdy jest szczęśliwy i spełnia się zawodowo. Kluczem do tego jest robienie tego, co się kocha w zgodzie ze sobą, w relacjach z innymi ludźmi i w sposób, który pozwala na satysfakcjonujące zarobki.

Nazywam się Jolanta Ambrożewicz i zachęcam Cię do wprowadzenia elementów marketingu interakcyjnego w Twojej firmie! Skontaktuj się ze mną.