Jak zwiększać pewność siebie w sprzedaży i sprawiać, by Klienci wracali i polecali nas dalej?

Chcesz, aby Twoi klienci do Ciebie wracali? Chcesz pogłębić wiedzę o tym, co robić, aby klient był zadowolony i polecał Cię dalej? Jeżeli pragniesz zgłębić wiedzę na te tematy, zapraszam na konferencję Handmade Biz Summit, gdzie opowiem Ci Jak zwiększać pewność siebie w sprzedaży i sprawiać, by Klienci wracali i polecali nas dalej?

Jakie tematy będą poruszane?

Dołączając do konferencji, poznasz wiele ciekawych prelekcji:

  • 1 dzień-Inspirujące bogactwo słowami twórców.
  • 2 dzień-Gdzieś trzeba zacząć… 
  • 3 dzień-Strategia to nie wszystko, zadbaj o nastawienie.
  • 4 dzień-Biznes na poważnie, nie bójmy się onlajnów! (moja prelekcja 🙂 )
  • 5 dzień-Jak rozwijać biznes Handmade by rósł i nie przygniótł?

Dlaczego konferencja jest wyjątkowa?

To już druga edycja pierwszej w Polsce konferencji dla branży Handmade Biz Summit, w której z ogromną przyjemnością uczestniczę!! Ty też masz szansę wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

Prelekcje doświadczonych przedsiębiorczyń i przedsiębiorców będą odbywać się przez 5 wyjątkowych dni. Zostaną poruszane przeróżne tematy, które zainspirują Cię do działania.

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja?

Konferencja, Handmade Biz Summit, odbędzie się w dniach 11-15 września, gdzie na moją prelekcję zapraszam 14 września. Temat dnia to Biznes na poważnie, nie bójmy się onlajnów!, gdzie opowiem Wam Jak zwiększać pewność siebie w sprzedaży i sprawiać, by Klienci wracali i polecali nas dalej?

Wydarzenie odbywa się w formie on-line, bez wychodzenia z domu z telefonu, tabletu, czy komputera – Ty decydujesz! Wystarczy, że zapiszesz się na wydarzenie tutaj.

Jak zwiększać pewność siebie w sprzedaży i sprawiać, by Klienci wracali i polecali nas dalej

Podsumowanie

Jeżeli chcesz wziąć udział w konferencji i się rozwijać, wystarczy, że klikniesz tutaj i zapiszesz się na listę zainteresowanych tym wydarzeniem. 

Dołącz do nas w tej niesamowitej konferencji, nie może Cię tam zabraknąć. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów wydarzenia, zapraszam do harmonogramu.

Do zobaczenia w dniach 11-15 września. Gorąco zapraszam na moją prelekcję 14 września! 🙂