Jak stworzyć stabilny model biznesowy

Założyłaś firmę, by poczuć się wolną i niezależną, a w efekcie wciąż brakuje Ci czasu dla siebie i bliskich? Nie musi tak być, jeśli stworzysz stabilny model biznesowy. Dzięki niemu możesz zacząć zarabiać więcej, pracując mniej i wreszcie mieć przestrzeń na to, co najważniejsze. O tym, jak go stworzyć, masz szansę dowiedzieć się już podczas IV Konferencji Slow Business Online.

Jak pracować mniej i zarabiać więcej?

Masz dość ciągłej niepewności w biznesie, bezowocnej pogoni za pieniędzmi i stresu? Wciąż męczy Cię ogromna lista zadań do wykonania i związane z nią zniechęcenie? Czujesz, że robisz coraz więcej, sprawy się piętrzą, a efekty nie chcą przyjść?

Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to być może powieliłaś mit przedsiębiorczości, stając się niewolnikiem własnej firmy. Założyłaś ją z myślą o byciu wolnym i niezależnym, by mieć więcej czasu dla siebie i rodziny, a w efekcie zostałaś jej najważniejszym (być może nawet jedynym) pracownikiem? Sęk nie w tym, by bez końca „zajeżdżać się” dla biznesu, ale, rozwijając go, zarabiać więcej, pracując mniej.

Jak to zrobić?

Rozwiązaniem może okazać się stworzenie prostego i stabilnego modelu biznesowego. Planu, który pomoże Ci przezwyciężyć dotychczasowe trudności, wyznaczy jasne cele i drogę do ich realizacji. O tym, jak skutecznie go opracować, masz okazję dowiedzieć się już od poniedziałku, 8 marca, podczas IV Konferencji Slow Business Online. Zapraszam Cię do odebrania bezpłatnego biletu na to spotkanie.

Stabilny model biznesowy – Slow Business Online

Wydarzenie to okazja do skorzystania z wiedzy ekspertek i przedsiębiorczych kobiet, które z powodzeniem łączą macierzyństwo i sprzedaż własnych produktów cyfrowych. Jej hasłem przewodnim jest wspomniany już przeze mnie „Stabilny model biznesowy”. Podczas 4 dni prelekcji dowiesz się, jak odkryć drzemiący w Tobie potencjał, uprościć oraz zautomatyzować lwią część działań w firmie czy przekroczyć bariery niepozwalające Ci sprzedawać więcej. Wśród tematów znajdą się również m.in.:

  • Skuteczne osiąganie celów.

  • Wykorzystanie YouTube Pinterest i Instagrama w sprzedaży.

  • Zastosowanie archetypów finansowych w strategii biznesu.

  • Komunikacja kryzysowa.

  • Ścieżki sprzedażowe.

  • Reklama na Facebooku.

Piszę o tym, ponieważ ja także podzielę się wskazówkami podczas wystąpienia pt. „Slow strategia treści, która buduje Twój biznes długofalowo”. Mam nadzieję, że dołączysz do grona słuchaczy już 9 marca w samo południe, dowiadując się:

  • Jakie treści wspierają Twój biznes długoterminowo?

  • Jak tworzyć treści autentycznie i z radością?

  • Skąd brać pomysły na treści, które budują relacje?

slow business online

Slow Business Online – kto wystąpi?

Lista prelegentów IV Konferencji Slow Business Online obejmuje 23 osoby. Każda z nich podzieli się z Tobą praktyczną wiedzą, która pomoże Ci odkryć swój potencjał, wyznaczyć kierunek prostych i skutecznych działań i stworzyć stabilny model biznesowy.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do kobiet, które pragną rozwijać biznes online, jednocześnie dbając o rodzinę oraz własne potrzeby. Kobiet, które tworzą kursy online, kierując się wartościami i pasją – chcą pomagać Klientom, jednocześnie pomagając sobie.

Jeśli jednak Panem i także pragniesz się czegoś dowiedzieć, to nic nie stoi na przeszkodzie. 🙂

Kiedy, gdzie i o której odbędzie się konferencja?

IV edycja Konferencji Slow Business Online rozpocznie się w Dzień Kobiet i potrwa 4 dni – do 11 marca (czwartek). Weźmiesz w niej udział bez wychodzenia z domu, ponieważ odbywać się będzie wyłącznie online.

Organizatorzy przewidują, że większość uczestniczek (i prelegentek) to mamy, dlatego, aby uniknąć technicznych problemów i sytuacji rodzinnych, wywiady do Konferencji nagrane zostały wcześniej i będą stopniowo udostępniane zgodnie z programem. Każda z prelegentek będzie jednak odpowiadać na pytania dotyczące wystąpienia przez godzinę od momentu udostępnienia jej nagrania.

IV Konferencja Slow Business Online – bezpłatny bilet

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji, już teraz odbierz bezpłatny bilet, klikając w ten link: Slow Business Online. Dzięki temu za darmo skorzystasz z wiedzy, doświadczenia i konkretnych wskazówek kobiet, które z powodzeniem rozwijają swoje firmy.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do prezentacji na dłużej, niż 24 godziny, masz opcję wykupienia biletu VIP lub Premium. Umożliwi Ci on także wzięcie udziału w dodatkowych spotkaniach na żywo (sesja Q&A, spotkanie networkingowe, praktyczny warsztat). Otrzymasz także bonusowe materiały od prelegentek.

Do zobaczenia już 9 marca o godz. 12!