Jak żyć w necie, czyli o sukcesie w biznesie

Trudno zliczyć książki, filmy, poradniki czy kursy o tym, jak odnieść sukces w biznesie. Niekiedy równie trudno – szczególnie na początku swojej drogi – sięgnąć po takie, które dopasowane będą akurat pod Twoje działania. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak żyć w necie, rozwijając swój biznes online, to dziś chcę Ci podsunąć odpowiedź. A nawet kilka.

Jak żyć w necie, czyli jak odnieść sukces w biznesie online

Jak promować swój biznes w internecie, żeby odnieść sukces? To pytanie wydaje mi się trochę podobne do tych z gatunku: „Jak być szczęśliwym w swoim życiu”. Odpowiedź brzmi zazwyczaj: „To zależy”, ponieważ każdy ma swój własny sposób na szczęście. Są jednak sposoby, które jakimś cudem zwykle działają.

Jak to wygląda w biznesie?

Rozwijając swoją firmę bez doświadczenia czy kogoś, kto wskaże Ci dobry kierunek działań, możesz się niekiedy poczuć jak dziecko we mgle. Wiesz, o czym piszę, prawda? Ponieważ także znam to uczucie, chcę Ci uświadomić jedną istotną rzecz. Przekonałam się o niej, rozmawiając z moimi Klientami czy znajomymi z różnych branż. Otóż często to MY SAMI zamykamy sobie drzwi do rozwoju oraz sukcesu.

Poznaj 8 kroków do skutecznego promowania firmy w świecie online

Jak to się dzieje? Przed wieloma działaniami marketingowymi powstrzymują nas 3 rzeczy:

 1. Stres spowodowany pojawieniem się nadmiaru możliwości i lękiem przed tym, co pomyślą o nas inni,
 2. Obawa o „bycie sztucznym”,
 3. Poczucie, że się narzucamy oraz niechęć do – jak to określam – „wyskakiwania z lodówki”.

Myślisz, że to pomaga w docieraniu z ofertą do potencjalnych Odbiorców? No pewnie, że nie! Dlatego zazwyczaj już na samym początku pokazuję swoim Klientom, co zrobić w działaniach promocyjnych, by pozbyć się wspominanych lęków i oporów. Stawiamy sobie za cel wypracowanie takich nastawień, które zmienią promocję, sprzedaż i marketing w czystą przyjemność.

O tym i o innych działaniach w tym temacie opowiem Ci już w poniedziałek. 1 czerwca wystąpie podczas konferencji online „Jak żyć w necie?”. Zresztą nie tylko ja – będzie tam łącznie aż 32 prelegentów.

jak zyc w necie

Jak żyć w necie – kto wystąpi?

„Jak żyć w necie” to konferencja dla osób startujących i rozwijających swój biznes w Internecie. To 2. edycja wydarzenia, podczas którego uczestnicy obejrzą 32 prezentacje zawierających ponad 24 godziny materiałów. Dowiedzą się, jak skutecznie prowadzić, promować i rozwijać swoje działania w sieci, by widzieć efekty i zwiększać sprzedaż.

Zapraszam Cię do wysłuchania odcinka podcastu Biznes W Kieszeni na temat tegorocznej edycji Jak żyć w necie:

32 praktyków biznesu opowie jak m.in.:

 • Skutecznie działać online i sprzedawać dzięki promocji w sieci.

 • Pisać oferty, które działają i sprzedają.

 • Zadbać o wizerunek i marketing.

 • Tworzyć produkty cyfrowe i na co jeszcze postawić, żyjąc w necie.

Canva – kurs tworzenia grafik, filmików i animacji do mediów społecznościowych

Brzmi ciekawie? Ja również dołożę do tego swoją cegiełkę – wystąpienie „Jak promować swoje działania autentycznie, bez stresu i poczucia narzucania się Odbiorcom”. Możesz je obejrzeć już 1. dnia konferencji podczas bloku BIZNES ONLINE poświęconego możliwościom i sposobom prowadzenia promocji i biznesu w sieci.

Zresztą sprawdź sam(a), kto jeszcze się tam pojawi: Jak żyć w necie 2020.

Jak żyć w necie. Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja?

Druga edycja konferencji „Jak żyć w necie” odbywać się będzie w dniach 1-5 czerwca. Ponieważ jest to wydarzenie online, to weźmiesz w nim udział bez wychodzenia z domu. Każdy dzień dotyczyć będzie 5 różnych obszarów prowadzenia firmy:

 1. Biznes online
 2. Blogowanie
 3. Social media
 4. E-commerce
 5. WordPress

jak zyc w necie konferencja online

Jak żyć w necie – zapisy, bilety, cennik

Kolejne Twoje pytanie brzmi zapewne: „Za ile?”. I tutaj odpowiem Ci podobnie, jak na początku wpisu: To zależy. 😉

Masz dwie opcje.

Pierwsza to bilet za równe – uwaga! – 0 zł. Pobierasz bezpłatną wejściówkę, umożliwiającą obejrzenie prelekcji danego dnia przez 24 godziny. Otrzymasz przy tym dostęp do grupy na Facebooku, gdzie zadasz pytania prelegentom.

Druga opcja to bilet VIP za 199 zł. Zapewni Ci on dostęp do konferencji na wszystkie 5 dni. Biorąc pod uwagę ilość prelegentów, koszt jednego wystąpienia to zaledwie 6,20 zł. Niewiele, jeśli przyjmiemy, że drożej kosztuje kawa w kafejce.

To jednak nie wszystko. Chcę Cię przekonać do drugiej opcji, czyli zakupu biletu VIP.

Dlaczego? Powody są dwa.

Po pierwsze, taka wejściówka da Ci dostęp do każdego dnia konferencji przez cały rok. Zatem, nawet jeśli nie zdążysz czegoś zapisać w trakcie lub zwyczajnie zapomnisz (a uwierz, to się często zdarza!), możesz spokojnie wrócić do któregoś wystąpienia.

Po drugie, kupując bilet VIP, otrzymasz wyjątkowe prezenty od prelegentów warte 1899 zł.

Wybór oczywiście należy do Ciebie, jednak gorąco zachęcam Cię do zainwestowania w siebie i swój biznes. To się opłaci!

Jak żyć w necie konferencja czerwiec 2020

Jak żyć w necie – podsumowanie

Podsumowując, 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka (łatwo zapamiętać 😉), będę miała przyjemność wystąpić na konferencji online „Jak żyć w necie”. Moją prelekcję zatytułowałam: „Jak promować swoje działania autentycznie, bez stresu i poczucia narzucania się Odbiorcom”. Serdecznie zachęcam Cię do wysłuchania wystąpienia mojego oraz 31 pozostałych prelegentów.

Aby dołączyć do konferencji, nie musisz być przedsiębiorcą i posiadać własnego biznesu. Kupując bilet, każdego dnia otrzymasz dostęp do 5-9 nagrań prezentacji trwających od 45 do 60 minut.

To co, widzimy się? 😊 Dołącz tutaj: Jak żyć w necie 2020.