Jak wyjść z roli zapracowanej i sfrustrowanej siłaczki i stać się spełnioną kobietą biznesu. Taką, która zarabia z lekkością i realizuje marzenia, zamiast tkwić w firmie, jak za kratami więzienia.

.

Dołącz i poznaj techniki, dzięki którym: 

 Zadbasz o swoją energię i będziesz wiedzieć, skąd się bierze kołowrotek myśli i presji robienia czegoś, co niekoniecznie u Ciebie działa oraz jak go powstrzymać.

 Dowiesz się, jak bez wyrzutów sumienia wybierać jedne, a  odpuszczać inne działania, dzięki czemu przestaniesz kręcić się w kółko.

Uwolnisz się od toksycznego porównywania się z innymi.

Zrozumiesz, co jest naprawdę ważne w Twoim biznesie, byś czerpała z niego radość, zamiast frustracji i przytłoczenia.

 

Bezpłatne Szkolenie Dla Przedsiębiorczyń,
które mają dość przytłoczenia i chcą w końcu prowadzić
biznes w zgodzie ze sobą i z radością.

Zamyślona Kobieta

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli miewasz podobnie:

“Brakuje mi czasu lub/i energii, by zadbać o wszystko jednocześnie. Trudno mi decydować na co postawić, a z czego zrezygnować.

“Mam głowę pełną pomysłów, ale moja doba jest za krótka, by je zrealizować. Czuję, że marnuję swój potencjał, a pragnę dzielić się swoją pasją z jak największą liczbą osób.”

Czasem tracę poczucie sensu w tym, co robię. Mam wrażenie, że inni radzą sobie zdecydowanie lepiej.”

Chciałbym działać na większą skalę, ale boję się, że będzie to się odbywać kosztem mego prywatnego życia i relacji z bliskimi.”

“Chciałbym dzielić się swoją specjalizacją z innymi, ale brakuje mi odwagi i pewności jak to robić, by wychodzić ze swoją ofertą do szerszego grona. To chyba ponad moje siły.

“Mój grafik często pęka w szwach, a ja i tak mam poczucie, że za mało robię i nie jestem do końca zadowolona.

Dlaczego warto wziąć udział w tym bezpłatnym szkoleniu?

Dowiesz się, jak codziennie (łatwo i przyjemnie!) możesz  dbać o równowagę, zwiększać pewność siebie i energię.

Poznasz unikatową formułę 3E, dzięki której zadbasz o siebie we własnym biznesie.

Zrozumiesz, skąd się bierze poczucie presji, ciągłego „gonienia króliczka” (często czyjegoś) i życia w kołowrotku zadań.

Poznasz naukowo potwierdzone narzędzie, dzięki któremu odkryjesz niewyczerpalne źródło motywacji wewnętrznej. 

Zdefiniujesz czynniki, które decydują o Twoim sukcesie i pomogą Ci planować biznes, by bez dokładania sobie zadań, czuć w nim spełnienie. 

Dowiesz się, skąd w naszych głowach ciągłe porównywanie się do innych i jak sobie z nim poradzić, by zamiast podcinać skrzydła pomagało w rozwoju.

Dla obecnych na żywo – Lista narzędzi, które w kilka sekund podniosą Twoją efektywność i skupienie.

Szkolenie poprowadzi: Jolanta Ambrożewicz

Promotorka tego, by prowadzić BiznesBliżejSiebie – swoich wartości potrzeb i marzeń. 

Tego, co ważne dla Ciebie, Twoich Bliskich oraz Klientów, którzy z radością pracują z Tobą. Zadbaną, spełnioną i zadowoloną z tego, jak Ci idzie. Bo przecież możesz robić to w poczuciu spójności z tym, kim jesteś, jakie są Twoje atuty, wierzenia i mocne strony.

Pomagam inspirującym markom zapisywać się w umysłach i sercach Odbiorców, a ich Twórcom działać z lekkością, w zgodzie ze sobą. Tak, by ich biznes fundował radość i spełnienie, zamiast randek z wypaleniem.

Odczarowuję zły urok rzucony na słowo „promocja” i sprawiam, że marketing oraz sprzedaż stają się przyjemnością, bo można to robić w zgodzie ze sobą. Autentycznie i z radością. Kluczem do tego jest self-care i samoświadomość.

Zawodowo: Trenerka biznesu, doradczyni rozwoju osobistego, mentorka marketingu interakcyjnego, strateżka komunikacji i budowania oraz promocji biznesu w oparciu o osobowość i mocne strony. Odważam do działania, inspiruję, uczę, wspieram i motywuję (mam do tego nawet specjalne narzędzie Reiss Motivation Profile®)

Masterka narzędzi psychometrycznych związanych z motywacją RMP®, kompetencjami i komunikacją DISC D3, oraz odpornością psychiczną MTQ Plus. Absolwentka Akademii Terapii Transpersonalnej, dzięki której wspiera Klientów w skutecznej pracy z mindsetem i blokującymi przekonaniami.

Prelegentka na takich konferencjach online jak: Siła newslettera, Slow Business online, Marketing Tu i Teraz oraz Jak Żyć w necie.

Prywatnie: pasjonatka życia, psychologii pozytywnej i transpersonalnej,  żona, mama, posiadaczka kota – Szafira oraz niezliczonej liczby książek i… par butów.

Zapisz się na szkolenie i zacznij (od)zyskiwać równowagę w biznesie 🙂

Zarabiaj z lekkością bez randek z wypaleniem!

.