Stwórz Plan Postów Na 4 Tygodnie Do Przodu
W Mniej Niż 15 Minut

Dołącz do szkolenia, dzięki któremu:

⏱  W 12 minut stworzysz listę nawet 28 oryginalnych i chwytliwych tematów na posty do wykorzystania w Twoich social mediach.
😮 W 3 minuty przygotujesz ciekawą i angażującą treść do wybranego posta. Nawet jeśli nie jesteś wziętym copywriterem albo marketerem.
⭐ Poznasz autorską metodę P.O.K.A.Ż., niedostępną w żadnym kursie, książce czy Chacie GPT.
💻 Dowiesz się, skąd brać pomysły i jak planować posty, by nie tracić cennych godzin na bezproduktywnej walce z social mediami.
👌 Poczujesz wreszcie ulgę, wzbogacając się nawet o kilkadziesiąt pomysłów na promocję Twojej marki w social mediach, które staną się elementem przemyślanej strategii na najbliższe tygodnie.
📋 Wzbogacisz się o 4 proste i powtarzalne szablony tworzenia treści do social mediów, które posłużą Ci na najbliższe miesiące, a nawet lata.
 
Czas trwania szkolenia: 90 minut

Szkolenie poprowadzi: Jolanta Ambrożewicz

Pomaga markom zapisywać się w umysłach i sercach Odbiorców. Odczarowuje zły urok rzucony na słowo „promocja” i sprawia, że marketing oraz sprzedaż stają się przyjemnością, bo można to robić w zgodzie ze sobą. Autentycznie i z radością.
Trenerka biznesu, mentorka marketingu interakcyjnego, strateżka komunikacji i budowania oraz promocji biznesu w oparciu o osobowość i mocne strony. Odważa do działania, inspiruje, uczy i motywuje (ma do tego nawet specjalne narzędzie Reiss Motivation Profile®).
Promotorka przedsiębiorczości i marketingu opartego na relacjach. Właścicielka firmy handlowo-usługowej od 2010 roku.
Prelegentka na takich konferencjach online jak: Siła newslettera, Slow Business online, Marketing Tu i Teraz oraz Jak Żyć w necie.
Prywatnie: pasjonatka życia, psychologii pozytywnej i transpersonalnej,  żona, mama, posiadaczka kota – Szafira oraz niezliczonej liczby książek i… par butów.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

✅ Palce niejednokrotnie zastygają Ci na klawiaturze, bo nie wiesz, o czym napisać i jak ubrać to w słowa.
Brakuje Ci czasu i/lub strategii, by wreszcie to wszystko poukładać.
Masz wrażenie, że wszyscy dookoła wrzucają świetne posty, zbierają lajki i komentarze… Wszyscy oprócz Ciebie.
Publikujesz posty w social mediach, ale towarzyszą temu myślowy i organizacyjny chaos, bo robisz to często w biegu i bez głębszego zastanowienia.
Ogrom możliwości i pomysłów przytłacza Cię czasem do tego stopnia, że rezygnujesz z wrzucania czegokolwiek do mediów społecznościowych.
Nie masz już pojęcia, co publikować, żeby ludzie klikali, lubili, komentowali, a jeszcze lepiej – kupowali.
Chcesz, żeby ktoś wreszcie pokazał Ci, jak możesz krok po kroku uporządkować proces publikacji, tworząc angażujące i skuteczne posty na kolejne tygodnie, a nawet miesiące. Najlepiej przy najmniejszym możliwym nakładzie czasu i pracy oraz tak, by proces ten można było wielokrotnie powtarzać.

Nie dołączaj do szkolenia, jeśli:

❌ Zamierzasz je odłożyć na później i ostatecznie nie obejrzeć.
❌ Nie jesteś skłonny/a zainwestować teraz 90 minut, by zyskiwać 5 godzin tygodniowo.
❌ Nie chcesz wdrażać gotowych rozwiązań, tylko dalej robić to samo.