Gratuluję zapisu na listę VIP. W podziękowaniu przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego.
W niepowtarzalnej, jednorazowej, ograniczonej czasowo ofercie.

To zestaw dwóch ćwiczeń, które pozwolą Ci zadbać o swoje spełnienie NATYCHMIASTOWO.
Zawiera on: autorskie ćwiczenie audio "Mapa Skarbów" oraz interaktywną (e)Listę Wdzięczności

Każde z ćwiczeń pomoże Ci się zrelaksować i spojrzeć na jasne strony działań

1. ĆWICZENIE ROZWOJOWE: Twoja Mapa Skarbów

Ćwiczenie prowadzone głosem + chwila na zanotowanie refleksji =

Lepsze samopoczucie od ręki

Zobacz, co o tym ćwiczeniu mówią Klientki:

Mapa Skarbów opinia Karoliny
Mapa skarbów Opinia Weroniki

2.ĆWICZENIE ROZWOJOWE: Twoja (e)Lista Wdzięczności

Badania dowodzą, że przebywanie w energii wdzięczności wpływa na nasz dobrostan. Wystarczy nawet najprostsza wersja, by już po kilku dniach cyklicznego wykonywania, poczuć pozytywne skutki, wyostrzyć uwagę na to, co wokół dobre i cenne – dostrzegać tego coraz więcej oraz czuć się lepiej.

Najprostsza wersja tego ćwiczenia polega na tym, że na koniec dnia zapisujesz 3 rzeczy, za które jesteś danego dnia wdzięczna. Może to być nowe zlecenie, spotkanie koleżanki ze studiów, miła pogawędka z sąsiadką, czy znalezienie dwóch złotych (co dziś akurat trafi na moją listę;))

 Możesz wydrukować listę lub robić notatki w interaktywnym pliku (otrzymujesz 4 kolory do wyboru) na komputerze. Opis, jak korzystać z ćwiczenia i dodatkowe wyniki badań nad wpływem wdzięczności na nasz dobrostan, znajdziesz w instrukcji po zakupie.

lista wdzięczności 4 kolory

Zamów zestaw ćwiczeń, poczuj się lepiej i odkryj, co pięknego w Tobie drzemie!

Ćwiczenia rozwojowe - Mapa Skarbów i elista wdzięczności

O autorce. Kim jestem?

Jolanta Ambrożewicz - zdjęcie profilowe

Nazywam się Jola Ambrożewicz i uczę, jak prowadzić BiznesBliżejSiebie – swoich wartości, potrzeb i marzeń. Tego co ważne dla nas, naszych Bliskich i naszych Klientów.

Kilka lat temu założyłam markę Marketingu Interakcyjnego sztuki komunikacji i budowania relacji w oparciu o wartości i interakcje. Podpowiadam w niej, jak autentycznie promować wartościowe produkty, usługi i umiejętności. Bez presji i poczucia narzucania się Klientom.

Wspieram i edukuję ambitne oraz inspirujące Przedsiębiorczynie i Liderki w rozwoju biznesu w zgodzie ze sobą. Pomagam przełamywać blokady i uwalniać wewnętrzny potencjał, a dzięki temu z odwagą realizować siebie oraz spełniać marzenia. Kiedyś panicznie bałam się wystąpień publicznych – dziś prowadzę szkolenia, wykładam i… to uwielbiam! Wiem, że i w Tobie są unikatowe moce do odkrycia!

Wierzę, że każdy ma niepowtarzalny potencjał, który warto odkryć, realizować i zakomunikować światu. Inspiruję przy tym do  korzystania z mocy interakcji, dzięki którym możemy prowadzić biznes w miłym towarzystwie i z jeszcze większą satysfakcją.

W pracy z Klientami wykorzystuję liczne narzędzia i metody potwierdzone certyfikatami: Masterki Reiss Motivation Profile®, Konsultantki DISC D3 oraz absolwentki Akademii Terapii Transpersonalnej.

Poza tym: pasjonatka psychologii pozytywnej i transpersonalnej, wielbicielka zwierząt, podróży oraz bezy z owocami. Uzależniona od czytania książek i… kupowania butów ;),

Zamów zestaw ćwiczeń, poczuj się lepiej i odkryj, co pięknego w Tobie drzemie!