DARMOWE SZKOLENIE DLA AMBITNYCH I PRZEDSIĘBIORCZYCH OSÓB

Jak zrobić stronę internetową, która (całą dobę!) działa na korzyść Twojej firmy. Praktyczne wskazówki i inspiracje, dzięki którym zaczniesz budować mocną markę.

Chcesz mieć własną stronę www, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać?
Wiesz, że to ważne, ale wciąż coś Cię powstrzymuje?
Podczas szkolenia odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości.
Tak, byś zyskał(a) pewność, czego potrzebujesz, by sprawnie (i bezstresowo!) ruszyća co zupełnie możesz sobie odpuścić (np. pseudo-super-oferty domen czy całych stron „za 5 zł”)
Zapisz się i zadaj nam pytanie!
🎁 PREZENT DLA OBECNYCH NA ŻYWO 🎁
Checklista 5 filarów dochodowej strony internetowej

CO ZYSKASZ DZIĘKI SZKOLENIU?

⭐ Wykonasz 3 pierwsze kroki do własnej strony www!
⭐ Zobaczysz, dlaczego w dzisiejszych czasach własna strona to must have każdej przedsiębiorczej osoby.
⭐ Poznasz proste i skuteczne metody na wykorzystanie strony do budowania marki i zwiększania sprzedaży.
⭐ Dowiesz się, jak zbudować  własną stronę bez wydawania fortuny na usługi agencji czy freelancerów.
⭐ Dowiesz się, jak uniknąć wyrzucania pieniędzy w błoto i nie dać się nabrać na super okazje, które ostatecznie okazują się nieefektywne i odchudzają Twój portfel.
🚀 Odlotowy punkt programu! Poznasz odpowiedzi na swoje pytania! Wystarczy, że zadasz je w poniższym formularzu.

Nie możesz być na żywo? Udostępnimy nagranie.

SZKOLENIE POPROWADZĄ

JOLANTA AMBROŻEWICZ

Strateżka komunikacji marki. Trenerka biznesu. Mentorka marketingu interakcyjnego, która pomaga inspirującym markom zapisywać się w umysłach i sercach Odbiorców. Masterka psychologicznych narzędzi psychometrycznych zwiększających samoświadomość, efektywność osobistą i odporność psychiczną.
Fanka PROstych i skutecznych rozwiązań biznesowych. W tym, wspomagających promocję marki oraz sprzedaż, stron internetowych. Wierzy, że dzięki nim biznes staje się narzędziem do własnego rozwoju i realizacji marzeń.

KASIA JANOSKA

Jak zrobię stronę Kasia
UX Designerka z ponad 10 letnim doświadczeniem w budowaniu stron internetowych. Świetnie dogaduje się z WordPressem, serwerami i kodem strony www. Orędowniczka użytecznych projektów i prostych treści zrozumiałych dla klienta końcowego.
Uwielbia uczyć i rozkładać pozornie skomplikowane sprawy na proste łatwo osiągalne kroki. Wierzy w efektywne działanie ukierunkowane na szybkie osiąganie celów biznesowych tak, aby wolny czas móc wykorzystać na rzeczy ważne i przyjemne.

Połączyła nas miłość do WordPressa, produktywności i wolności, jaką daje biznes online i możliwość pracy z dowolnego miejsca na Ziemi! Dzięki połączeniu naszej wiedzy i praktyki otrzymasz nie tylko wskazówki techniczne, ale też strategiczne. Odkryjesz jak stworzyć stronę, która sprzedaje Twoje produkty i usługi! W końcu skupiamy się na stronie biznesowej.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

.

ŚRODA, 29 LISTOPADA O 20:00