Happy Posts Plan - Bezpłatne warsztaty online 7.02.2023 o 19.00

Stwórz plan postów na 4 tygodnie do przodu według autorskiej metody P.O.K.A.Ż.
Poznaj szybką technikę pisania postów PAS
i napisz ze mną angażujący post do social mediów

Bezpłatne mini warsztaty online 7.02.2023 o 19.00, z których wyjdziesz z czymś wyjątkowym

Te warsztaty są dla Ciebie jeśli miewasz podobnie:

“Często rozmyślam, o czym napisać i jak to ubrać sensownie w słowa”

Nie wiem, co mam tam wrzucać, żeby działało. Co sprawi, że ludziom się spodoba i będą chcieli coś u mnie kupić.”

“Gubię się w tylu możliwościach, nawet jak przychodzą do mnie pomysły, to czuję blokadę, by ostatecznie coś wrzucić.”

Brakuje mi czasu, by to poukładać.”

Mam wrażenie, że wszyscy wokół wrzucają świetne posty, zbierają lajki i komentarze, a mi to idzie jak po grudzie.”

“Wrzucam coś często chaotycznie i w biegu. Brakuje mi w tym porządku, jakiegoś planu.”

Bezpłatne warsztaty online

Co zyskasz biorąc udział w bezpłatnych warsztatach Happy Posts Plan 7.02.2023?

Pomysły na posty na 4 tygodnie do przodu, technikę pisania szybko i z przyjemnością oraz gotową treść angażującego posta, a do tego:

Radość z tworzenia postów, dzięki poznaniu pomocnych technik.

Spokój. Głowę wolną od gonitwy myśli i poszukiwania pomysłów.

Pewność co do tego, co publikować i jakie cele marki Twoje treści mają realizować.

Zdrowe i wzmacniające podejście do mediów społecznościowych w miejsce zniechęcenia, wypalenia, demotywacji.

Gotowe wskazówki i techniki wspierające tworzenie i planowanie treści.

Wskazówki, o czym pisać, by było to interesujące dla Odbiorców.

Inspirację w postaci strategii planowania postów P.O.K.A.Ż. i wspierającą widoczność w social mediach taktykę budowania treści.

Co o warsztatach mówią inni?

5/5
"To były jedne z najbardziej produktywnych warsztatów, w jakich miałam okazję brać udział. Wiele cennych wskazówek merytorycznych, celnych uwag, praktycznych porad, a co najważniejsze ćwiczenia praktyczne, pozwalające wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Bardzo motywujące i inspirujące warsztaty, po których od razu ma się ochotę zacząć działać."
Opinia Uczestniczki warsztatów Happy Posts Plan, które odbyły się w lipcu 2022
5/5
"Warsztaty bardzo praktyczne i nastawione na efektywność działań. Polecam każdemu, kto nie ma pomysłu na treści. Czas spędzony na warsztatach na pewno zaowocuje zasobami w postaci gotowych treści lub serii pomysłów gotowych do wdrożenia od zaraz."
Anita Bednarczyk - opinia o HPP
Anita Bednarczyk
Przedsiębiorczyni, twórczyni projektu InfografikaPolska.pl
5/5
"Bardzo wartościowy warsztat, dużo merytorycznej i praktycznej wiedzy, która została w ciekawy sposób przedstawiana. Prowadząca jest profesjonalistką świetnie przekazuje poszczególne zagadnienia. Polecam każdemu kto ma problem z przygotowaniem postów na SM"
Karolina Walczak opinia
Karolina Walczak
Wirtualna asystentka, KarolinaWalczak.pl
5/5
"Ogrom konkretów, wiedza, przekazana w bardzo przystępnej, prostej formie, do wdrożenia od razu. Po tych warsztatach pisanie treści nie będzie straszne nareszcie będę mogła zaplanować posty na dłuższy okres."
Barbara Mączka opinia o HPP
Barbara Mączka
Doradczyni zawodowa, BarbaraMaczka.pl

To praktyczne warsztaty, podczas których przygotujesz plan postów na najbliższe tygodnie publikacji i zyskasz spokój

W tym roku, w miesiącu świętego Walentego na nowo pokochasz social media i zaczniesz tworzyć treści z motylami w brzuchu!

Prowadząca:

Nazywam się Jola Ambrożewicz i pomagam markom zapisywać się w umysłach i sercach Odbiorców. Jestem strateżką komunikacji marki, trenerką biznesu i mentorką marketingu interakcyjnego.

Wierzę w rozwijającą moc działań opartych na budowaniu relacji i firmy w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Moją misją jest wspieranie w tym, by prowadzenie biznesu i satysfakcjonujące zarobki przychodziły z lekkością.

Od kilku lat pomagam przedsiębiorczym Osobom budować i promować ich marki w świecie online. Uczę, jak docierać do wymarzonych Klientów i rozwijać biznes. Bez stresu, poczucia przytłoczenia i narzucania się Odbiorcom. Atrakcyjnie. Autentycznie. Skutecznie. Z radością.

Odczarowuję zły urok rzucony na słowo promocja. Sprawiam, że sprzedaż i marketing stają się przyjemnością. W końcu można je uprawiać w zgodzie ze swoimi talentami, pasjami i osobowością.

Do tej pory przeszkoliłam tysiące Osób podczas szkoleń, webinarów i konferencji. W świecie online występowałam na takich konferencjach jak: Marketing Tu i Teraz, Slow Business Online, Siła Newslettera, Jak Żyć w Necie.

Prywatnie jestem największą fanką swojej Córeczki. Uwielbiam podróże, zwierzęta oraz zagadnienia związane z psychologią pozytywną i transpersonalną.

Mam fioła na punkcie aplikacji upraszczających życie i znajdowaniu rozwiązań skracających drogę do celu. Pizzę mogłabym jeść codziennie, tak jak bezę z kremem i owocami na deser 😉

Jolanta Ambrożewicz - o mnie

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Tak, ALE TYLKO DLA OSÓB, KTÓRE BĘDĄ NA ŻYWO przygotowałam dodatkowe niespodzianki ułatwiające pisanie postów. Jeśli nie możesz być na żywo (choć bardzo zachęcam, bo będzie też czas na ćwiczenia i zadanie pytań o swoje tematy) będziesz mieć możliwość odtworzenia nagrania przez 48 godzin i wykonania ćwiczeń krok po kroku samodzielnie.