Happy Business Plan 2022

7 kroków do lepszych dochodów w Nowym Roku, czyli jak bez dokładania sobie zadań zarabiać z lekkością i prowadzić własny biznes z radością.

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś, bo to oznacza, że cenisz sobie wolność, lekkość i spokój w prowadzeniu biznesu. Już niebawem będzie Ci to towarzyszyć częściej niż w chwili obecnej.

Nieważne ile lat prowadzisz biznes. Zawsze jest dobry moment, by wprowadzać w nim zmiany na lepsze. Tym bardziej jeśli mają oszczędzić sporo Twojego czasu, nerwów i energii.

Zresztą… Biznes to ciągły rozwój. Czasem jednak w gorączce codziennych zadań umyka nam odpowiednie planowanie, myślenie nad strategią i dobieranie działań tak, by nie siedzieć ciągle (fizycznie lub/i mentalnie) w pracy. Dlatego zapraszam Cię do wkroczenia na ścieżkę Slow&Joyful Business 🙂 bez zbędnych napięć i stresu.

Happy Business Plan 2022

Żyjesz w biznesowym pędzie, a masz wrażenie, że efekty Twoich wytężonych starań wciąż są dość mizerne?

Czujesz się momentami więźniem bycia online i wiecznej dostępności dla Twoich potencjalnych Klientów?

Zdarza Ci się odczuwać frustrację, wypalenie, przemęczenie i niechęć do tworzenia oraz realizacji kolejnych marketingowych planów?

Oglądanie poczynań i sukcesów innych wywołuje w Tobie dyskomfort, poczucie bycia gorszą lub co najmniej wciąż niewystarczająco dobrą w tym, co robisz?

Myślenie o celach sprzedażowych i ich realizacji przyprawia Cię momentami o dreszcze (i to nie są te przyjemne…)?

Realizujesz wiele zadań, ale wciąż nie masz czasu, by nacieszyć się sukcesami, bo już nadganiasz kolejne?

Coś ciągle Ci nie pozwala zwolnić i zwyczajnie sobie „poleżeć”, albo czasem przeciwnie dopada Cię paraliż decyzyjny i nic Ci się nie chce.

Czujesz ciągłą niepewność o kolejnego Klienta, następne zlecenie czy zamówienie?

 

Doskonale to rozumiem. Kiedyś mogłabym się podpisać pod większością tych stwierdzeń. Prowadzę firmę od 2010 roku, a na pierwszy prawdziwy urlop pozwoliłam sobie po 7 latach. Zdarzało mi się pracować po kilkanaście godzin dziennie. Padać z wyczerpania, a mimo tego nie widzieć żadnych efektów swojej pracy.

Nie chodzi o to, by dokładać do swoich planów kolejne punkty, inwestować w rozwiązania technologiczne, czy instalować kolejne sprytne aplikacje na telefonie. Chcę się z Tobą podzielić tym, co sprawiło, że mogłam zwolnić tempo i pozwolić sobie na wybieranie projektów, których się podejmuję.

Od kilkunastu miesięcy żyję i pracuję w rytmie slow, propagując ideę #JoyBiz – w końcu po to zakładałam firmę, by poczuć wolność i dzięki finansowej niezależności czerpać z życia radość. Od pół roku jestem na macierzyńskim, pracuję parę godzin w tygodniu, a moja firma ma się świetnie. Ja zaś mam przestrzeń na budowanie więzi z Córeczką i własny rozwój, który przekłada się na kolejne ciekawe pomysły na przyszłość, które priorytetyzuję i ustawiam w kolejce.

A Ty? Czy masz dość stresu wywołanego ciągłym śledzeniem wyników i martwieniem się o Klientów. Marzysz o większej lekkości w zarabianiu i poczuciu spełnienia w tym, co robisz zawodowo. Chcesz, by Twój biznes był efektywniejszy, a Twoje życie odzyskało przestrzeń na beztroskie chwile, hobby, czas z bliskimi i błogie „nicnierobienie”

Chcę Cię zaprosić na spotkanie, podczas którego:

Dowiesz się, co może stać na przeszkodzie do lepszych zarobków. W jaki sposób zarabiać więcej przy mniejszym nakładzie pracy. Jak zamienić stres i presję radość i spokój. Jakie działania wybierać, by mieć lepsze i długotrwałe efekty. Który kanał promocji będzie dla Ciebie najskuteczniejszy. Na co postawić w ofercie, by sprzedawać więcej.

happy-business-plan-warsztaty

Warsztaty online 29.12.2021, g. 19.00

Zastanów się chwilę…

Czy przypadkiem nie zakładałaś działalności po to, by być niezależną? Czuć wolność i dzięki temu cieszyć się życiem? Tylko czy faktycznie tak jest? Czy może wyzwania związane z biznesem coraz częściej przyprawiają Cię o ból głowy, zamiast wywoływać przyjemne łaskotanie ekscytacji w brzuchu?

Dlatego:

Zapraszam Cię na warsztaty, podczas których odkryjesz, co może stać za tym, że nie zarabiasz tyle, ile faktycznie jesteś w stanie. I to bez dodawania sobie zadań czy rozciągania doby.

Ponadto:

  • Poznasz historie, które rzucą nowe światło na postrzeganie biznesu i uganiania się za Klientami, niejednokrotnie przypłaconego ogromnymi wysiłkami.
  • Dowiesz się, co zrobić z przebodźcowaniem i jak zwiększyć efektywność swojej pracy.
  • Znajdziesz metody wspierające Twoje autentyczne pragnienia, wartości i cele zgodne z tym, o czym marzysz.
  • Poznasz sztukę odejmowania i łączenia, która sprawi, że Twój grafik będzie luźniejszy, a  Ty w końcu odetchniesz.
  • Nabierzesz też pewności siebie w podejmowaniu decyzji i stawianiu na najbardziej odpowiednie i dochodowe działania.

Kiedy się widzimy?

Spotykamy się online we środę, 29.12.2021 o godzinie 19.00 Do końca marca 2022 otrzymasz też dostęp do nagrania, więc jeśli nie możesz być na żywo, nic straconego. 

Udział w warsztatach to inwestycja w rozwój Twojego biznesu 

Do 27.12.2021 wynosi ona 77 zł, później ta cena wzrośnie.

O autorce warsztatów. Kim jestem?

Nazywam się Jola Ambrożewicz i zajmuję się Marketingiem Interakcyjnym – sztuką komunikacji i budowania relacji w oparciu o wartości i interakcje. Uczę jak promować wartościowe produkty, usługi i umiejętności. Wspieram i towarzyszę w drodze rozwoju osobistego, jestem Masterką RMP – wewnętrznego profilu motywacyjnego.

Wierzę, że każdy ma niepowtarzalny potencjał, który warto zakomunikować światu. Inspiruję do odważnego korzystania z interakcji, dzięki którym możemy prowadzić biznes z większą satysfakcją. Od lat edukuję proaktywnych Przedsiębiorców i ich pracowników oraz freelancerów w tym, jak mogą promować swój biznes atrakcyjnie, autentycznie, skutecznie i z radością. W zgodzie ze swoimi wartościami oraz osobowością.

Poza tym: wielbicielka zwierząt, idei interworkingu, podróży oraz turkusowych organizacji. Uzależniona od czytania książek.