UWAGA! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla Klientów

Sprawdź koniecznie, jeśli chcesz budować ekspercką markę, zwłaszcza w mediach społecznościowych!

(UWAGA! OFERTA OGRANICZONA ILOŚCIOWO I CZASOWO)

Gratuluję Ci podjęcia naprawdę świetnej decyzji zakupowej

Bardzo się cieszę, że będę mogła pokazać Ci krok po kroku, jak zbudować ekspercką, dochodową i rozpoznawalną markę osobistą

Masz okazję, by uniknąć stresu, kosztownych i nietrafionych inwestycji oraz wielu błędów, które popełniłam w ciągu kilkunastu lat działań. Dziesiątki moich Klientek i Klientów skorzystało na tej praktycznej wiedzy i teraz prowadzą biznesy z radością i satysfakcją. Budują i rozwijają swoje marki osobiste bez toksycznych współprac, poczucia przytłoczenia czy ciągłego porównywania się z innymi.


Jednak zanim przejdziesz dalej i opłacisz zamówienie, to mam dla Ciebie coś specjalnego…

 

Z pewnością wiesz, jak ważną rolę w promowaniu marki osobistej odgrywa spójna i unikatowa identyfikacja wizualna. Dzięki niej łatwiej budować rozpoznawalność i zaufanie wśród klientów czy partnerów biznesowych, co przekłada się na większą sprzedaż.

A co, jeśli powiem Ci, że nie musisz być ani wziętym grafikiem, ani inwestować w kosztowne programy, by nie tylko dać się łatwo poznać w social mediach, ale w kilka minut tworzyć do nich wystrzałowe grafiki, animacje i filmiki? Z radością i satysfakcją prezentuję Ci pakiet:

„Ekspercka marka osobista w mediach społecznościowych”

W jego skład wchodzą moje dwa bestsellerowe produkty:
Kurs Canvy Mockup

Kurs Canvy tworzenia grafik, filmików i animacji do SM

Dzięki temu kursowi nauczysz się szybkiego i łatwego tworzenia hipnotyzujących grafik do mediów społecznościowych w darmowej aplikacji Canva. Nawet jeśli teraz nie masz o tym pojęcia. Oszczędzisz czas i pieniądze, uniezależniając się od zewnętrznych usługodawców.

Cena standardowa: 197 zł

Profil prywatny na FB wideo-ebook

Wideo e-book: Atrakcyjny profil prywatny na FB

Dzięki niemu przekształcisz swój profil prywatny na Facebooku w całodobowego sprzedawcę i promotora Twojej marki osobistej. Krok po kroku ustawisz wszystko tak, by Twój profil atrakcyjnie pokazywał to, czym się zajmujesz i zachęcał do kontaktu z Tobą i Twoją ofertą.

Cena standardowa: 87 zł

Cena standardowa bestsellerów oraz dodatkowych bonusów: 592 zł 

Cena promocyjna: 200 zł

(Oszczędzasz 392 zł!)

Jestem pewna jakości i wartości swoich materiałów, dlatego oferuję Ci 100% Gwarancję Satysfakcji z mojego kursu.

Jeżeli przerobisz i wdrożysz zawartą w nim wiedzę, ale z jakiegoś powodu nie spełni ona Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pełnej kwoty. Nie musisz nawet podawać przyczyny (choć będzie dla mnie pomocne). Gwarantuję Ci to, bo Twoja satysfakcja jest dla mnie ważniejsza od pieniędzy!

Nie ukrywam, że jestem absolutnie przekonana o wartości i użyteczności tego, co zawarłam w kursie. Dlatego, jeśli już teraz zamówisz pakiet powyższych kursów, to otrzymasz ode mnie

4 BONUSOWE PRODUKTY

#1: Nagranie webinaru: najczęstsze błędy w promocji marki osobistej

Poznasz najczęstsze błędy przedsiębiorców promujących markę osobistą oraz dowiesz się, jak ich uniknąć, by nie stać w miejscu i nie wypalać się w biznesie.

Wartość: 87 zł

#2: Wideo-prezentacja: Łapacze uwagi w grafikach do SM

Poznasz sprawdzone i potwierdzone naukowo metody na projektowanie grafik do mediów społecznościowych, które sprawią, że błyskawicznie przykujesz uwagę Klientów

Wartość: 76 zł

#3: E-book: 21 pomysłów na posty do mediów społecznościowych

Wzbogacisz się o uniwersalne wskazówki oraz inspirujące przykłady z grafikami, dzięki którym będziesz dokładnie wiedzieć, o czym pisać na Facebooku, Instagramie, TikToku czy LinkedIn, by przyciągać do siebie więcej Klientów.

Wartość: 59 zł

#4: 21 taktyk, które przyprowadzą co Ciebie Klientów codziennie

Poznasz sprawdzone metody i wskazówki przygotowywania treści na swojej stronie firmowej, w podcaście, blogu itp., dzięki którym temat opracowany raz będzie latami pozyskiwał dla Ciebie Klientów.

Wartość: 86 zł

Łączna wartość: 308 zł 
Cena promocyjna: 0 zł!

Pamiętaj, że budowanie eksperckiej marki jest nieodłącznie powiązane z tworzeniem i podtrzymywaniem dobrego wizerunku. Żyjemy w kulturze wizualnej, w której decydującą rolę odgrywa obrazJuż w latach 70. udowodniono, że 93% całkowitej komunikacji człowieka to komunikacja niewerbalna. Ludzki mózg znacznie szybciej przetwarza obraz od tekstu, ponieważ jest on przyzwyczajony do wizualizacji. W dodatku ludzie pamiętają 80% tego, co widzą, a jedynie 20% tego, co czytają.

Mocno cenię uczciwość. Dlatego nie będę mydlić Ci oczu, że sprzedaję pakiet Kurs Canvy + Wideo e-book: Atrakcyjny profil na FB wraz z BONUSAMI za 592 zł, a tutaj kupisz go za mniej niż połowę. 

Jak już pisałam, szacowana wartość samego pakietu Kurs Canvy + Wideo e-book: Atrakcyjny profil na FB to 284 zł. Za tyle mogę go sprzedawać z czystym sumieniemNajbardziej zależy mi jednak, by  nie kurzył się na wirtualnej półce, ale realnie pomógł Ci budować Twoją ekspercką markę osobistą

Dlatego nie musisz mi płacić ani 592 zł, ani 284 zł.

Tylko teraz na tej stronie możesz odebrać PAKIETU STANDARD za 47 zł + Kursu Canvy + Video E-booka: Atrakcyjny profil prywatny na FB + 4 BONUSÓW o łącznej wartości 940 zł (oszczędzasz 693 zł)!
Ekspercka marka osobista pakiet vip
Dostęp do materiałów dostaniesz ode mnie od razu po opłaceniu swojego zamówienia.

Ale uwaga! Po opuszczeniu tej strony oferta nie będzie dla Ciebie dostępna. Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla siebie. 

(Pamiętaj: Tę ofertę widzisz TYLKO TERAZ. Podejmij najlepszą decyzję dla siebie, swojej marki i swojego biznesu!)