Cieszę się, że będziesz na szkoleniu. Niebawem otrzymasz wiadomość z linkiem. W podziękowaniu mam dla Ciebie coś specjalnego w wyjątkowo niskiej cenie. Video e-book za 37 zł zamiast 87

Wiesz, że Twój profil prywatny może budować Twoją markę, przyciągać nowych Odbiorców i sprzedawać? Zarówno Twoje produkty, usługi, jak i umiejętności? Nawet gdy Ty odpoczywasz, on może to robić! Całą dobę.

Każdy kto wchodzi na Twój profil, przez pierwsze 5 sekund podświadomie decyduje czy można Ci zaufać. Czy warto wejść z Tobą we współpracę. Ogląda dalej lub WYCHODZI...

Pokaż swoją markę na profilu, zwiększ jej rozpoznawalność i wyniki - praktyczny poradnik

30 minut czytania

60 minut wdrażania

Kolejne miesiące, a nawet lata korzystania

Prowadzę własną firmę od 2010 roku. Przez wiele lat NIE DZIELIŁAM się tym, co robię zawodowo w mediach społecznościowych. Po pierwsze się bałam. Po drugie, nie wiedziałam, jak się za to zabrać. Po trzecie – nie sądziłam, że warto.

Też tak masz? W takim razie poświęć jeszcze chwilkę. Chcę Ci pokazać, że wcale nie musi tak być.

Teraz Klienci trafiają do mnie sami. Dostaję więcej propozycji współpracy, a co za tym idzie, ROŚNIE MOJA SPRZEDAŻ. W zamian robię tylko to, co lubię i co jest zgodne z moimi wartościami.

Zaczęłam pokazywać to, czym się zajmuję zawodowo na profilu prywatnym. Zadbałam o jego wygląd i... Zaczęłam sprzedawać. Otrzymywać zapytania i zaproszenia do współpracy.

Dziś wiem, że nie ma nic złego w mówieniu o sobie na Facebooku. Dzieleniu się tym, co robisz i czerpaniu z tego radości. Wystarczy w kilku prostych krokach uporządkować swój profil prywatny. Tak, by atrakcyjnie pokazywał, czym się zajmujesz. Zachęcał do zapoznania się z Tobą, Twoim biznesem i Twoją ofertą.

Czy wiesz, że masz tylko 5 sekund, by zainteresować Klienta? Zaledwie tyle decyduje o tym, czy wywrzesz na nim pozytywne czy negatywne wrażenie.

Ludzie naprawdę przeglądają profile innych osób na Facebooku. Również Twój!

Według badań instytutu Nielsena ponad 8 na 10 (83%!) Konsumentów wybierających usługi lub produkty bazuje na rekomendacjach znajomych i rodziny. Co znajdą na Twoim profilu, gdy ktoś Cię poleci?

Czy Twój profil przekona ich do skorzystania z Twojej oferty? Czy będą w stanie przejść do strony z tym, co oferujesz i dokonać zakupu?

Stwórz profil, który będzie Twoją najlepszą wizytówką!

Żeby sprzedawać i budować swoją markę warto mieć profil, który jest Twoją najlepszą wizytówką. Którego BEZPŁATNĄ przestrzeń reklamową w pełni wykorzystujesz. Pokazując to, w czym się specjalizujesz, dajesz innym szansę skorzystania z tego.

Dlatego przygotowałam praktyczny video e-book, który Ci w to ułatwi. Co w nim znajdziesz?

profil osobisty który sprzedaje

Wiele z tych wskazówek wykorzystasz także w swoich działaniach na profilu firmowym, jeśli taki też chcesz prowadzić

Zobacz co o video e-booku sądzą inni:

Spotkałam setki osób, które na swoich profilach prywatnych nie miały informacji zawodowych. Zupełnie nie wykorzystując tej przestrzeni do pozyskiwania Klientów oraz budowania biznesowych relacji

Zainwestuj trochę czasu w wykorzystanie wskazówek z tego poradnika i korzystaj z profitów latami! Uwiebiam te zasadę: Robisz raz - masz cały czas.

O autorce. Kim jestem?

Jolanta Ambrożewicz kontakt

Nazywam się Jola Ambrożewicz i zajmuję się Marketingiem Interakcyjnym – sztuką komunikacji i budowania relacji w oparciu o wartości i interakcje. Uczę jak promować wartościowe produkty, usługi i umiejętności. 

Wspieram i edukuję proaktywnych Przedsiębiorców i ich pracowników oraz freelancerów w tym, jak mogą promować swój biznes atrakcyjnie, autentycznie, skutecznie i z radością.

Wierzę, że każdy ma niepowtarzalny potencjał, który warto zakomunikować światu. Inspiruję do odważnego korzystania z interakcji, dzięki którym możemy prowadzić biznes z większą satysfakcją.

Poza tym: pasjonatka psychologii, wielbicielka zwierząt, podróży oraz turkusowych organizacji. Uzależniona od czytania książek i… Butów 🙂