Poznaj 6 kroków do znanej, lubianej i polecanej marki (osobistej),
dzięki którym zwiększysz liczbę Klientów i satysfakcję z prowadzenia biznesu

6 kroków do znanej lubianej i polecanej marki osobistej baner

Już we czwartek, 17 września o 20.00 dowiesz się:

Jak sprawić, by Twoja marka była bardziej widoczna i kojarzona ze świetną jakością? Jak pokazać, że jesteś specjalistą w swoje dziedzinie?

Dlaczego w dzisiejszych czasach tak istotne jest zaufanie, także do marek. Co mówią na ten temat badania? Jak to wykorzystać na własną korzyść?

Na czym polega zasada poznaj – polub – zaufaj kup – wróć i przyprowadź znajomych.

Jak zadbać o relacje z Klientami, by byli zadowoleni i polecali nas dalej?

Bezpłatny webinar odbędzie się na platformie Evenea

Dla osób obecnych na żywo, planuję niespodziankę. Jeśli nie możesz być, otrzymasz dostęp do nagrania na kilka następnych dni.

Zapisz tę datę w kalendarzu:
17 września, godz. 20.00

.

Kto poprowadzi bezpłatny webinar na temat 6 kroków do znanej lubianej i polecanej marki?

Cześć! Nazywam się Jola Ambrożewicz i jestem strategiem komunikacji, trenerką marketingu interakcyjnego, doradcą biznesowym oraz mentorem i szkoleniowcem.

Pomagam markom zapisywać się w umysłach i sercach Odbiorców. Uczę jak się komunikować z wymarzonymi Klientami i docierać do rzeszy Odbiorców, którzy polecają nas dalej. Tak, by rozwijać biznes, zwiększać rozpoznawalność, sprzedaż i dochody. Inspiruję przy tym do działania i odważam do życia oraz prowadzenia firmy w zgodzie ze sobą.

Od 10 lat prowadzę firmę, współpracując z Przedsiębiorcami różnych branż. Głównie e-commerce, beauty, doradczej i usługowej. Wspieram Ich w tworzeniu strategii prezentowania wartościowych produktów i usług. Dostarczam wskazówki i narzędzia związane z działaniami marketingowymi, także w świecie online.

Uczę skutecznej komunikacji i budowania relacji oraz  tego, jak promować biznes. Nie tylko atrakcyjnie i skutecznie, ale też autentycznie i z radością.

Wierzę, że każdy ma niepowtarzalny potencjał, który warto zaprezentować światu. Zachęcam do korzystania z mocy interakcji i odważnego komunikowania wartości swoich produktów, usług i umiejętności.

Prywatnie uwielbiam zwierzęta, psychologię pozytywną, rozwój osobisty oraz turkusowe organizacje. Pasjonuje mnie networking i interworking. I tak… Przyznaję się.. Jestem uzależniona od czytania książek.

marketing interakcyjny warsztaty klient idealny